✒دوستان ، چند سال پیش بود که بنده از روی حس کنجکاوی و استفاده از ظرفیت‌های بی‌پایان شبکه اینترنت،  شروع به سرچ درباره‌ی سایت‌ها و نرم‌افزارها و سرورهای کسب درآمدی ، کردم و با یک دنیای درهم و آشفته روبرو شدم! که عملا هیچ نتیجه‌ای نداشت و جز درگیری با هزاران تبلیغات مزاحم (پاپ‌آپ) ،چیزی دیگری برام نموند! تا این که بعد از گذشت یک سال با دوستی آشنا شدم که منجر به شکل‌گیری ایده‌ی کسب درآمد هوشمندانه از سایت های معتبر و تست شده با استفاده از الگوریتم گروه‌های خارج از کشور! شد. بله درست متوجه شدید ، الگوریتم خاص! 
دوستان اگر توجه کرده باشید ، استندآپ‌هایی هستند در خارج از کشور که الگوی کسب و کار شبکه اینترنتی خودشون رو دارند و درآمدهای سرشاری ازین راه دارند! ما در گروه تک‌پی ، با مطالعه دقیق این الگوریتم و بررسی پارامترهای تاثیرگذار در امر کسب درآمد پایدار اینترنتی ، و ترجمه خط به خط الگوهای این سایت‌ها و گروه‌های موفق که عموما هم آمریکایی هستند ، توانستیم به الگوریتم کسب درآمد پایدار آنلاین ماهیانه ، برسیم و همین الان که دارید این پیش‌درآمد رو مطالعه میکنید،  گروه تک‌پی طی فراخوان‌های مختلفِ جذبِ همکار ، اعضای تیمِ استخراجِ خودش رو تکمیل میکنه ، و شکر خدا به درآمد پایدار رسیده.

■💲شما عزیزانی که تمایل به کسب درآمد تضمینی از داخل منزل یا محیط کارتون ، دارید ، بیش از پیش با مجموعه کسب درآمدی تک‌پی ، همراه باشید.

■📬✉✏ اطلاعات تماس با مجموعه :

■آدرس کاملِ کانالِ تلگرامیِ گروهِ تخصصیِ کسبِ درآمدِ آنلاینِ تضمینی :

https://t.me/kasbedaramadonline97

■آدرس آیدی کانال تلگرامی :

@kasbedaramadonline97

■آدرس آیدی ادمین گروه : 

@ehsandi

■ در آخر باید اضافه کنیم که از این تاریخ به بعد ، سایت‌ها و نرم‌افزار‌ها و سرورهایِ تضمینی و معتبر و پربازدهِ کسبِ درآمدِ آنلاینِ ماهیانه‌یِ دلاری که قبلا توسط گروهِ تخصصیِ استخراجِ درآمدِ دلاریِ تک‌پی تست شدند ، در همین آدرس سایت ، به صورت منظم و VIP پست خواهند شد.